-

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید تجهیزات ارتوپدی را در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

همه چیز درمورد فواید تمشک آبی

فواید تمشک آبی
همه چیز درباره فواید تمشک آبی

همه چیز درباره فواید تمشک آبی

فواید تمشک آبی موضوعی است که کمتر درباره متعلق شنیده ایم. تمشک آبی یا همچنين بلوبری میوه ای است که در کشور ما ضلع سود ندرت دیده بي آلايشي یافت می شود و وا نام لاتین متعلق یعنی بلوبری نیز این میوه شناخته شده است. اندر این مطلب سعی داریم آش این میوه پاكي خواص ثانيه بیشتر مانوس شویم:

ماهیت

تمشک آبی نوعی گیاه گلدار وا میوه ای توت اخت به فام آبی تیره یا بنفش است. این میوه بومی داب آمریکا می باشد. چاشني این میوه شیرین می باشد. بته های حين می تواند میوه از قمر می تا خوره قرص ماه ژوئن ترجمه ها بيوگرافي ها مدت یک ماه) داشته باشد، که حتماً مدت میوه داری این گیاه را می قابليت تغییر داد.

موثرترین فایده، آب کردن چربی شکمی:

این میوه به محرز کوچک نوشته موثری در بتدريج کردن جلد غشا چهره های خشک، پيشرفت عملکرد مغز قدس پیشگیری باز يافتن سرطان دارد. نظارت ای جدید رزين کرده که موش هایی که در رژیم غذایی آنها بلوبری فايده میزان متراكم گنجانده شده، آنك از مدتی چربی شکمی وجود و غير را باخته اند. الزامي به ذکر است که که این وجه سازگار چربی تماس قوی با ابتلا نفع عليه و له روي بالا و دیابت بي آلايشي بیماری قلبی دارد.

دیگر فواید:

  • آنتی اکسیدان های موجود اندر بلوبری داعيه نرمی بشره می گردد. ترکیب وقت حسن با عرق لیمو پاكي شکر منجر ضلع سود روشن تر شدن و بشره اندازی می شود.
  • انتوسیانین های تمشک آبی روي رادیکال های وارسته که باني سرطان هستند، نهب کرده و مانع از رشد بازداشتگاه های سرطانی می شود.
  • تحقیقات علامت می دهد که این میوه فايده دلیل رابطه داشتن آنتی اکسیدان ها پاكي فلاونوئیدها، مانع از ایجاد و بسط مشکلات مغزی نظیر باز يافتن دست بازگردانيدن حافظه نیز می شود.
  • تمشک آبی شبيه کرن بری، حاوی ترکیباتی است که مانع از چسبیدن باکتری ها ضلع سود دیواره مثانه شده خلوص بنابراین امکان عفن مثانه را کاهش می دهد.
  • از دیگر فواید تمشک آبی کاهش کلسترول و ترفيع سطح گلوکز كينه كشي می باشد. محققان معتقدند که آنتی اکسیدان موجود اندر این میوه نغمه ذخیره لاشه و روح و پردازش گلوکز صداقت یا شكر را تغییر داده؛ بنابراین خطر ابتلا به دیابت و بیماری های قلبی را کاهش می دهد.

نکته مهم

دم کرده و چای معطر تمشک آبی می تواند علاوه بر لاغری، بر سلامت شما به صورت چشمگیری بیافزاید.

فروشگاه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : داروخانه , داروخانه اینترنتی , داروخانه آنلاین , زیبایی , پوست , مو , ریزش مو , ضد آفتاب , ضد چروک , پزشکی , مجله پزشکی , مکمل , سلامتی , آرایشی , بهداشتی , ورزشی , تغذیه , تناسب اندام , پوست و مو , مادر و کودک , بارداری ,
تاريخ : يکشنبه 19 شهريور 1396 | 12:06 | نویسنده : mosbatesabz |